טופס תשלום לערכת קלפי בדרכך

 

קלפי ״בדרכך״ הנם קלפים לעבודה רגשית וחינוכית עם מעגלי נשים ונערות בשלבי חיים שונים וגם עם קבוצות נוספות. במסגרת פרוייקט ״קלפי בדרכך״ מוצגות יצרות אמנות של תלמידות ובוגרות ממגמת אומניות העיצוב בתיכון ניסויי טכנולוגי "דור" בהרצליה.

תיכון "דור" הוא בית-ספר "הזדמנות שנייה" המיועד לתלמידות ותלמידים בכיתות י'- י"ב. ביה"ס מאפשר לתלמידיו הזדמנות וקרקע פורייה לעשיית שינוי ולהתמודדות עם האתגרים השונים, תוך זיהוי החוזקות והכוחות של התלמידים, והבאתם לידי ביטוי. התלמידים עוברים בביה"ס תהליך לימודי, רגשי וחברתי, המתקיים בדיאלוג מתמיד על מטרותיהם.

עם הערכה ניתן לעבודה בצורות שונות. ניתן להתייחס לציורים ולתת להם פרשנויות מעבר למשפט שנכתב בהם וניתן להתייחס למשפטי המסרים בלבד, כפי שמפורט בדף ההנחיות המצורף לה.

הערכה פותחה במסגרת קורס משלב עשייה של היחידה למעורבות חברתית במכללת סמינר הקיבוצים בהנחייתה של נעמה גולדברג ומתוך יוזמה וביצוע של הסטודנטית סיון כהן מהמחלקה לחינוך מיוחד.

מחיר הערכה: 50 ₪

נא סמנו V בתיבה שמימין לשורה ולחצו על כפתור "לתשלום".
בהמשך תועברו לטופס למילוי פרטי אשראי. מערכת הסליקה הינה מאובטחת ומוצפנת, ונתוני האשראי אינם נשמרים במערכת אתר המכללה.
לפני ביצוע התשלום - שימו לב לסכום שעומד להיגבות מכם (מופיע בראש טופס מילוי פרטי האשראי). לאחר התשלום, תקבלו הודעת דואר אלקטרוני ובה אישור על ביצוע התשלום.